Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE-s gyógytornász hallgatók...

PTE-s gyógytornász hallgatók tudnátok néhány kérdésemre válaszolni? (Pécs, Zalaegerszeg, Szombathely)

Figyelt kérdés

Ezen a három helyen gondolkozok csak, mert nagyon messzire nem szeretnék elmenni. A kollégiumok milyenek? Van külön szakkoli? Illetve ha van ott kell lakni vagy én választhatom meg, hogy melyikben szeretnék lakni? Milyen a közösség koleszban és az egyetemen? Mennyire van diákélet és a tanulás mellett lehetőség sportolásra? Milyen az órarend? Mennyire van lehetőség arra, hogy mondjuk már csütörtökön hazatudjak jönni? (Természetesen a jelenléti oktatás alatt.) Az anatómián kívül milyen nehéz tárgyak vannak még és mennyire nehezek? (Persze ez relatív.) Ápolás és betegellátás alatt van, szóval ilyet is kell tanulni? Mint egy nővérnek, nekem is tudnom kell majd például injekciót beadni?

Mindent meghallgatnék erről a 3 helyről, mert úgy néz ki ezek lesznek a befutók. Azt tudom, hogy alapból sokat kell tanulni és azt is, hogy mivel foglalkozik egy gyógytornász. Már sokat utánanéztem, de inkább odajáróktól vagy volt hallgatóktól szeretnék még információt, mert a netet már végignéztem és már csak belekavarodok. És ami még fontos, hogy mindig ide jutok vissza és ezzel végülis meg tudom valósítani az álom munkám is később... És melyiket ajánlanátok? Oktatókat, társaságot és mindent figyelembe véve, ha újra választanotok kellene hova mennétek?


2021. febr. 2. 14:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!