Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mérlegképes könyvelői...

A mérlegképes könyvelői szakképzettséget el lehet végezni később is?

Figyelt kérdés
Nos némi idiótaságom, illetve magánügyek miatt ott hagytam még is csak a képzést. Megbántam, azaz kitapasztaltam azt hogy egyébként sima ügy lett volna végig csinálnom nekem, csak éppen akkor nem voltam olyan állapotban. Van ilyen. Később vajon el lehet végezni? Életemben ne legyen ez a kis nem tudom mi a szívemben :D Szeretem kijavítani és helyrehozni a dolgokat. Hibázni nem gáz sose.

2021. febr. 4. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
megszűnt a mérlegképes könyvelő okj
2021. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint ha 2021-et megelőzően kezdted a képzést, akkor azt legkésőbb 2022. december 31-ig kell befejezned, különben elvész minden addigi eredmény. Javaslom, pontosabb válaszért írj egy levelet a képzésszervezőnek, meg fogja tudni mondani, hogy pontosan mik a lehetőségeid.
2021. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!