Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik budapesti iskola a...

Melyik budapesti iskola a "legjobb", ahol van 2 éves gépjármű mechatronikai technikus képzés?

Figyelt kérdés
El szeretnék indulni ez a szakma irányában (tudtommal ez a volt autószerelő szak). Tavaly érettségiztem, úgy olvastam, így lehetőségem van 2 éves képzésre a fent említett szakon, a kérdésem csupán annyi, hogy melyik a "legerősebb" budapesti iskola ahol ezt tanítják? Illetve ha van nektek is tapasztalatotok akármelyik ilyen szakot indító iskolával, azt szívesen meghallgatom.

2021. febr. 11. 03:12
 1/6 anonim válasza:
Fáy András Technikum :))
2021. márc. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, azóta hallottam véleményeket és ezt az iskolát tartja szinte mindenki a legjobbnak ebben a kategóriában

Idő előtt sajnos mindenféle utánajárás nélkül jelentkeztem a Csonkába, viszont pont a napokban döntöttem úgy hogy a Fáyba is beadom a jelentkezésemet, amikoris egy volt középiskolai osztálytársam említette, hogy ő is pont oda ment gimi után, és az a "legjobb"


Köszönöm azért a választ, ezzel is erősítetted hogy a Fáyt válasszam, ment a zöld pacsi!

2021. márc. 28. 22:16
 3/6 anonim válasza:
Tesó annyi fix hogy kösd fel a gatyád nem könnyű ez azt mondhatom, nagyon sokan kiesnek!
2021. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Konkrét tervem van ezzel a szakmával, nem állok meg végül autószerelőként, nem is fogom feladni :D
2021. máj. 13. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy megy? Én is a Fáyon gondolkozom így érettségivel már.
2021. nov. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elég kemény így gimnázium után, illetve zavaró hogy felnőtt létünkre ugyanúgy kezelnek minket mint gimiben, de amúgy a legtöbb tanárnak kétség kívül hatalmas szakmai tudása van

Szerelni egyébként még nem igazán szereltünk, de majd eljön annak is az ideje

Amúgy már most 4-en kiestek így gyenge 3 hónap alatt, pár osztálytárstól szoktam hallani hogy már nem sokáig terveznek maradni, de amúgy egyáltalán nem teljesíthetetlen (eddig én így látom), ha végig tolod a 2(+1, ha szeretnéd) évet, akkor szerintem garantáltan el tudsz helyezkedni majd

2021. nov. 25. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!