Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak az egyéni tanrenddel kapcsolatban (egyetemeken)?

Figyelt kérdés

Az adott iskolák, karok hajlandóak elfogadni a kérvényt, ha hivatkozásul egy munkaszerződést teszek eléjük?

Minden tapasztalatot is szívesen olvasok :)



2021. febr. 12. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem fogadják el.

ilyenekre azt mondják, hogy erre való a levelező/esti képzés. (ha valahol nincs ilyen opció, akkor TALÁN érdemes bepróbálkozni). De alapvetően az egyéni tanrendet versenysportolóknak szokták adni, vagy ha valamilyen egészségügyi probléma megakadályozza, hogy bejárj, más esettel még nem találkoztam, amit nem utasítottak el

2021. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valahol meg van adva a tvsz-ben hogy mit fogadnak el.

Nálunk pl baleset, terhesség késői szakasza, 1 évnél fiatalabb gyerek... (utána azt mondják hogy add be az egyetem/klinika bölcsi/ovijába)

Munkát nem nagyon fogadnak el... Én csúszósként óraütközést és munkát akartam beadni, mégse fogadták el, mert hogy tvszben más volt...

2021. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetem melletti PhD tanulmányokat elfogadják?
2021. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!