Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár valaki gyári munkás...

Jár valaki gyári munkás létére esti gimibe?

Figyelt kérdés
Én ősztől szeretnék járni esti gimibe, viszont jelenleg egy gyárban dolgozom, és félek hogy nem lesznek elég rugalmasak az ügyben, az órákra pedig be kell járni, csak ugye 2 müszakban dolgozom, a délelőttös az okés mert akkor be tudok menni gond nélkül, viszont délutános héten nem tudom hogyan legyen megoldva. Valakinek esetleg van valami tapasztalata ilyen téren hogy általában mennyire szoktak rugalmasak lenni ezügyben? Mert munkahelyet nem nagyon szeretnék most váltani még.

2021. febr. 15. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahova jelentkeznél csak esti van? Levelezőn nem gondolkodtál?
2021. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom csak esti van, levelező nincs, de azért rá kérdezek majd.
2021. febr. 15. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia nyugi bírni fogod , ha elszánt vagy és tényleg ezt akarod! Én a múlt évben jelentkeztem be esti gimibe , mellette 3 műszakban dolgozom.

Ha akar valamit az ember tenni kell érte. Hány éves vagy?

2021. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én nem a teher bírásom miatt aggódom, hanem attól hogy a vezetőség nem lesz kellően rugalmas a témában, tehát hogy meg tudjuk oldani rendesen azt hogy be tudjak járni az órákra. Egyébként 25 éves vagyok. Te hogy beszéled meg velük? Hogy egyeztetek meg?
2021. febr. 21. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nálunk most online oktatás van, de mikor hagyományos volt akkor is megértőek voltak elég volt bemenni teszt írásra.
2021. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!