Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolások!! Ti, hogy...

Középiskolások!! Ti, hogy bírjátok a távoktatást? Akarjátok, hogy maradjon a távoktatás?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Akarom, persze.
Semleges.
Egyeltalán nem akarom.
37 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretném jól érzem így magam. Jobban be tudom osztani az időt és szeretem hogy több az önálló munka. Mivel nincs teljes karantén a barátaimmal is tudok találkozni, beszélgetni játszani. Így sokkal több időt tudok a barátommal is töltelni, mivel másik városba járt suliba így régen mindig kb 4-5re ért haza és alig tudtunk hétközben találkozni, így viszont tudunk együtt tanulni és van időnk egy csomót beszélgetni is.
2021. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Én alapból introvertált vagyok, így sokkal komfortosabban érzem magam itthon, egyedül. Plusz az osztályközösségünk sem jó, szóval így méginkább maradnék itthon. És nekem is sokkal több időm van egyéb hobbikra.
2021. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!