Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanultatok kollégiumban?

Hogyan tanultatok kollégiumban?

Figyelt kérdés

Lehet kollégiumba megyek, de attól félek, hogy nem fogok tudni tanulni.

Ott sok ember lesz, én meg csak akkor tudok tanulni, ha csönd van és nem beszélnek hozzám, ha meg bármilyen hangot hallok ideges leszek. Ti is ilyenek voltatok, akkor hogyan oldottátok meg, vagy csak hozzászoktatok?



2021. febr. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen. Tanulószoba. Általában átlaghoz van kötve, hogy kötelező-e, de kilencedikesként fixen kötelező mindenkinek. Teljes kuss volt nálunk mindig.
2021. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, szerintem a kollégium a világ legszuperebb dolga, igaz, nekem sajnos csak egyetem alatt adódott meg.

Ahogy az első válaszadó is mondta, van Tanulószoba, a mi középsulinkban ott még korrepetálás és szakkör is volt erre tervezve. Én emellé az iskola könyvtárát ajánlom, de szerintem idővel a saját szobádban is tudsz majd tanulni.

2021. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Èn sokkal jobban tudok kollegiumba mint itthon. Plusz szobatársak nagyon sok mindenbe segitenek, elmagyarazzak ha valamit nem èrtek stb..szoval szerintem egyszerű a tanulás
2021. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban koliban tanulni, mnt itthon. Nálunk kötelező studiumok vannak mindenkinek, egy nap 3 óra volt és lehetett tovább is maradni. Csönd volt és nem volt nálunk a telefon.
2021. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!