Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt földrajzból érettségizem...

Emelt földrajzból érettségizem. Kevés az idő?

Figyelt kérdés
Már van egy 77%-os közepén belőle, de nem emelteztem semmiből, s szeretnék továbbtanulni, egy 65% kellene minimum emelt földrajzból. Most 4 napja álltam neki, napi 2 órát szánok rá, egyelőre még az elméleteteket tanulom, Maximos összefoglaló könyvből, haladok szépen amúgy. Kevés az időm?
2021. febr. 17. 21:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Közepem*
2021. febr. 17. 21:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap nem kevés, ha rendesen haladsz és szükség esetén segítséget kérsz.
2021. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is abból emeltezek, igaz én október óta készülök már rá. Szerintem ha mindennap foglalkozol vele elég idő lesz. Viszont az emelt földrajz írásbeli lényegesen nehezebb a középnél ( szerintem nagyobb a különbség mint pl. történelem vagy angol-nál)
2021. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyival szerintem azért talán nem nehezebb, legalábbis első ránézésre nem tűnik annak. Most néztem egy feladatsort, ugyanúgy topográfia 1-2 kiegészítéssel, számolásos feladatok. Annyi talán, hogy atlasz nem használható. Természetföldrajz része az, ami talán kicsit nehezebb, arra is készülök a legtöbbet. Szóbelitől kicsit tartok azért.
2021. febr. 18. 18:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy emeltem is van belőle, a középszint előrehozott. Az emeltre nem sok időm maradt tavaly, 3 hét alatt csaptam össze, de 56% lett.
2021. febr. 18. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyedül készültem fel az emeltre úgy hogy faktos voltam belőle. De szerintem simán megleszel vele. Javaslom, hogy nézz videókat, ill gyakorolj sokat vaktérképből is.
2021. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A vaktérképet az szerencsére szeretem, de a term.földrajz, na az egy borzalom. :D
2021. febr. 25. 19:58
 8/9 A kérdező kommentje:
az-azt*
2021. febr. 25. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is emeltezek föciből, pontosabban szintemelőzök, én pl. csak március 1.től kezdek el készülni.
2021. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!