Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kéne tanulnom, milyen...

Hogyan kéne tanulnom, milyen pozíciókba, hogy az kényelmes legyen?

Figyelt kérdés

Most júniusig kemény időszakom van, most fogok az egyetemen végezni, emellett érettségire és nyelvvizsgára is készülök. A lényeg, hogy rengeteget ülök a gép előtt, mert itt vannak az online órák, itt írom a szakdogát, készülök angolból stb. De már annyira rossz a székben ennyit ülni, kipróbáltam már a törökülést, a lábaimra ülést, a jobb, majd a bal láb felhúzását, de már ha le kell ülnöm megérzem ezt a jellegzetes fájdalmat, és már annyira elegem van belőle.

Fekve nehéz a könyvekkel, laptoppal bajlódni és a füzetbe írni. Már azon gondolkodom, hogy állva kéne mindezt csinálni.


Gondolom nem sok más lehetőségem van e szempontból, de azért egy kérdést megér, hátha van valakinek valami jó tippje.


2021. febr. 21. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csináld állva. Mások is alkalmazzák ezt a módszert, vannak direkt ilyen állítható asztalok is.
2021. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Minek érettségizel? Jeles diploma 400 pontot ad. :)). Arra tanulj, hogy a szakdoga és a záró nagyon jó legyen.
2021. febr. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam érezni. Nekem az segít, ha a súlyomat az ülőgumók helyett a combomra próbálom rakni. Nekem az is segít, ha tornázok, különösen fenékre. Az állás is segíthet. Ha van egy dobozod, arra rá tudod rakni a laptopot, magasabban lesz.

Kitartást és sok sikert :)

2021. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!