Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valamiből lesz diplomád az...

Ha valamiből lesz diplomád az plusz pontnak számít?

Figyelt kérdés

Kérdésem igazából arra irányulna, hogy nekem az érettségi eredményeim nem lettek jók.

Idén úgy döntöttem, hogy leteszek egy emelt angol érettségit és megpróbálok bekerülni egy egyetemre, sajnos jó sok %-ot kell elérnem és emiatt érdekelne a dolog, hogy ha van egy diplomám abból fogják azután számolni a pontokat (vagy ez is attól függ mire jelentkezek?), vagy érettségi örökké "kisérteni" fog és kéne pl töriből is egy emeltet tennem? (viszont azt nem akarnám)


Köszi a válaszokat!


2021. febr. 22. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az adott szakon elfogadható a diploma, akkor abból is számolhatják a pontokat.
2021. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha nem, akkor számíthat plusz pontnak vagy 0?
2021. febr. 22. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor 0
2021. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2021. febr. 22. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok :D a diplomámmal több pontom lenne ha számítana, de sajnos nem mindenhol fogadják el max csak a felsőoktatási szakképzéses oklevelet. Sok sikert neked a felvételin Kérdező!!:)
2021. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!