Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2021-ben hogyan tanulhatok...

2021-ben hogyan tanulhatok Csecsemő-és gyermekápolónak?

Figyelt kérdés
A régi okj szerint tudom. De az megszűnt 2020 decemberével. Most mi a teendőm?

2021. febr. 22. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen a linken meg tudod nézni, hogy hol indítanak képzést.


Ha nem hozza be, akkor www.nive.hu

2021. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt ismerem. Köszönöm! :) De! ebben nem írja ezt a képzést... Lehet felöleli az általános ápoló?
2021. febr. 23. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kisgyermekgondozo-, és nevelő a neve szerintem. De nézd meg amit küldtem intézményeket, ott leirjak, hogy mit foglal magába.

2021. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A SZAKKÉPZETTSÉGGEL RENDELKEZŐ


a 0-3 éves korú gyermekek testi és pszichés szükségleteinek kielégítését, nevelését, harmonikus fejlődésük támogatását; mintaszerű viselkedéssel és beszédmóddal szocializációjuk segítését végzi


Ezt írják, szóval ez lesz az.

2021. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az a kisgyermekgondozó és nevelő :) van belőle okj-m és diplomáztam is belőle. Én a csecsemő ápolóra gondoltam, azokra a nővérekre akik csecsemő és gyermekosztályokon dolgoznak.
2021. febr. 24. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Felölelte az általános ápolói okj. (Nagyon sajnálom, mert én most végeztem gyakorló csecsemő és gyermekápolóként, viszont mostmár nem tudom tovább tanulni, hogy sima “csecsemő és gyermekápoló” legyek, hanem max általános ápoló lehetek.. De abban meg csak kis részben van szó a gyerekekről..
2021. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!