Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Kisképzőről?

Mi a véleményetek a Kisképzőről?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy már késő, de most hallottam, hogy elvileg ez az iskola megváltoztatja az embert nem éppen a jó irányba. Illetve nagyon katolikus ellenesek, rádsózzák a piát és a drogot.

Nektek mi a véleményetek erről? Ez csak tévhit, vagy tényleg így van?



2021. febr. 24. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Életed legrosszabb 4 éve lesz. Ott kín és szenvedés vár.
2021. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem oda járok, de az egyik ismerősöm igen, és ő szereti nagyon.
2021. febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne halgass az elsőre. Ő az a féle ember aki teljes mértékben magából indul ki. Ha neki nem felelt meg, akkor biztos másnak is rettenetes.. Figyelj, én jelenleg oda járok és imádom. Nagyon furcsa érzés, hogy szinte szeretek ikskolába járni. Persze a matek és az egyéb órákat lehetne mellőzni, de nagyon üdítő, mikor az ember szereti az iskoláját. Én itt barátokra találtam végre, ezelőtt csupán egy barátom volt életemben. És megnyugtatlak, a legtöbben hozzám hasonlóan vélekednek a kisképző felől, de persze van aki.. aki az első válaszolóhoz hasonlít. Ha olyan helyzetbe kerülsz, ott tudod hagyni a sulit. Nem kötelező végig járnod.
2021. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Három barátom is odajár, mindhárman imádják, mindenkitől csak jókat hallottam róla. Tény hogy nagyon sokan cigiznek, de hát hol nem. Én is oda jelentkezem :)
2021. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkínálnak bármivel is, akkor mondj nemet. Nem kell ettől tartani hogy piát meg kábszert sóznak rád.

De amúgy oda jelentkeztem én is.

2021. febr. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
A kisképző pont annyira drogos hely, mint bármelyik másik. Csupán annyi a külömbség, hogy értelmes emberek járnak oda még mondjuk egy bizonyos iskolában, aminek a nevét nem fogom leírni, igen primitív a közeg és ott az egyszerű fű és alkohol mellett még ilyen mesterséges drogokat is szednek, amelyek ugyebár állati egészségtelenek. Nem tudom miért gondolják sokan, hogy a Kisképző annyira drogos hely.. Mert művésztanoncokról van szó? Vagy mi ennek az oka?
2021. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Csak arra sózzák rá a drogot, aki gyenge szar, nem?
2021. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6, tudom, azt írtad, hogy nem említés meg azt a bizonyos iskolát. De kérlek megtudnád? Mivel több hasonló iskolába is beadtam a jelentkezésem, és hátha az egyik az. Akkor legalább egyél több véleményt hallanék az iskoláról
2021. márc. 2. 23:11
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz brutál nyomor van ott szoktak drogos.
2023. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!