Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen okj-s képzések léteznek...

Milyen okj-s képzések léteznek amik nagy óraszámban foglalkoznak némettel?

Figyelt kérdés
Jövőre ha minden jól megy az ELTE-re megyek, de addigsem szeretnék egy évet elpocsékolni.
2010. aug. 18. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok olyan OKJ képzés van, amiben "hivatalosan" magas a nyelvi óraszám, ilyenek pl. az idegenforgalmi szakmenedzser, kereskedelmi szakmenedzser vagy a protokoll ügyintéző is. Iskolája válogatja, hol mennyit adnak mellé ténylegesen, és általában angol és német nyelv közül lehet választani. Amiket írtam, azok közül a protokoll egy éves, a másik kettő 2 éves, tehát ha 1 évest keresel, akkor azt ajánlom (ezen 220-250 nyelvórára számíthatsz egy tanév alatt).


Egyébként ott szokott magas nyelvi óraszám lenni, ahol a kötelező kimenet előírja a nyelvvizsga meglétét, vagy az OKJ-s vizsga részét képezik különböző szaknyelvi feladatok.

2010. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kár, hogy olyan nincs ami csak némettel foglalkozik, keresgéltem, de amiket találtam nem az én érdeklődési köröm. :(
2010. aug. 18. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem találtam


olyant

2019. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!