Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan tanárszakos...

Van itt olyan tanárszakos egyetemista vagy tanító szakos, akinek most online van a tanítási vagy esetleg a közösségi gyakorlata?

Figyelt kérdés
Milyen az online gyakorlat? Hogy tetszik?

2021. márc. 11. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy működik? Mert egyelőre nálunk nincs ilyenről szó, hogy lehetne online, hiszen elvben nyitnak április 7-én az iskolák. De azért a realitás az, hogy nem.
2021. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem most online van (utolsó félévem, most van a 10 hetes gyakorlatom); ugye 10 hétig kellene lennem egy iskolában, 4 hétig sikerült aztán átálltunk onlinera, de ehhez csatlakoztam én is :)
2021. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Akkor a 4 hét alatt kialakult valamilyen személyes kapcsolat. Így könnyebb online tanítani? Ha rögtön online lett volna, az biztos nehezebb. Te hogy boldogulsz? Milyen online tanítani?
2021. márc. 16. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony kialakult a személyes kapcsolat, főleg a gyerekekkel. Végre amikor már szinte rutinná vált az egész, megvolt a szokásrend és a gyerekek is teljesen elfogadtak, akkor jött be az online oktatás :D tanítani nem könnyebb online, de nálunk pl az van, hogy minden reggel 8-kor bejelentkezünk, tartunk pár órát, a többi feladatot meg kiadjuk (pl. tesiből heti feladatok vannak, kihívások); személyesen jobb tanítani mert könnyebben ki tudod javítani a gyereket, jobban tud figyelni az órákon, így azért picit nehézkesebb :D
2021. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!