Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nke Nemzetközi biztonság- és...

Nke Nemzetközi biztonság- és védelempolitikai szakról??

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyire nehéz maga a szak, illetve hogy milyen nehéz bekerülni!?

Mennyire ütőképes szakma lesz a továbbiakban, meglehet-e belőle élni!?

Nem vagyok tisztában vele, hogyan zajlik: alapképzésre jelentkezem, aztán a mesterképzés elkezdésére majd később lesz lehetőségem, vagy már mesterképzés keretein belül kezdhetem meg a tanulmányaimat?!

Illetve, ezen a szakon is teljesitenem kell a fizikai felvételi követelményeket?

Nagyon fontos lenne még, hogy bemeneti követelményként elfogadják-e a német B2 nyelvvizsgát, vagy az angol jöhet szóba csak?

Köszönöm előre a válaszokat!



#továbbtanulás #szak #diákélet #NKE #NKE-HHK #Nemzetközi biztonság- és védelempolitikai
2021. márc. 14. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem nehéz a szak, csak tanulni kell.

2. Államin kb 440-445 a ponthatár általában.

3. Elég kevés helyre jó, nem egy univerzális szakma.

4. Alapképzésre jelentkezel, mester utána lehet.

5. Nincsenek fizikai követelmények.

6. Nyelvvizsgát nem tudom, de felvi.hu-n megtalálod. De tippem szerint csak angol lehet.

2021. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 14. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen szakokkal nem igazán lehet megélni.
2021. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!