Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az esti iskola? Hányszo...

Milyen az esti iskola? Hányszor kell bejárni 1 héten? Miskolc környékén melyik suliba lehet menni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Én esti suliba járok, szakmát csinálok, nagyon laza. Most be se kell menni, mert online oktatás van(ez nagyon rossz mondjuk, mert annyi most az "oktatás", hogy heti két feladat van, és ennyi. Online órák nincsenek).

Ha nem tudsz bemenni, nem csesztet senki. Nálunk jó a tanműhely is. Van jó felszerelés, ingyen munkaruhát is kaptunk, megfelelő gépeink vannak, meg egyebek.

Nálunk heti kétszer vagy háromszor kell bemenni, ha van elmélet háromszor, ha nincs kétszer. Kéthetente egyszer van nálunk elmélet.

Miskolcon és környékén rengeteg iskola van. Én is borsodi vagyok, bár sajnos nem az MSZC-ben tanulok, hanem sokkal messzebb kell lejàrnom, mert ez a szakma eddig nem volt a közelben. Pontosan mi érdekelne? Ott az MSZC, ÓSZC, Sárospataki SZC, stb.

2021. márc. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érettségit szeretnék letenni
2021. márc. 17. 06:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajószentpéteren lehet lerakni érettségit estin például. Bár nem tudom pontosan, hogy hol laksz, és az mennyire lenne messze tőled.

De biztos lehet Ózdon is, vagy Miskolcon. Azt mondják ezekre az esti gimikre, hogy elég jók. Én sajnos nappalin tettem le az érettségit, meg is bántam. Estin sokkal többet foglalkoznak az emberrel, nappalin le se szartak minket.

2021. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kazincbarcikai vagyok.A péteri jól hangzik
2021. márc. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!