Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csinált valaki Minősített...

Csinált valaki Minősített hegesztői tanfolyamot 0 előképzettséggel?

Figyelt kérdés
Érdekel ez a szakma, de még sose hegesztettem. Érdemes belevágni? Német nyelvtudás társalgás szinten van, angol egy kicsit jobban megy. Mindig külföldön dolgoztam, nem akarok magyarországon dolgozni, van odakint esélyem frissen végzett hegesztőként?

2021. márc. 16. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a tanfolyam, hogy ott megtanítsák az alapokat. Sokat kell gyakorolnod, és képezned magadat, ha jó hegesztő akarsz lenni.

Külföldön nagy kereslet van rá, de egy kis nyelvtudàs nem árt, meg értened kell a szakmàhoz, a legtöbb helyen van próbamunka. Családban van hegesztő, azért tudom.

2021. márc. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, írtam, hogy nekem a nyelvtudás nem nagy probléma. Csak pályakezdőként nem tudom milyen esélyeim lesznek kint.
2021. márc. 17. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!