Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 22 évesen most kezdtem el...

Ha 22 évesen most kezdtem el a felnőtt érettségit, akkor ennyi idősen vállalhatok diákmunkát, ha már tanulok, vagy ennyi idősen nem lehet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy hány éves vagy, hanem hogy van-e tanulói jogviszonyod (diákigazolványod) és hogy milyen. Diákmunkához legtöbbször nappali tagozatos jogviszonyt várnak el.
2021. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is voltam esti gimiben és a legtöbb diákmunkára ahogy az elöttem lévő mondta nappali tagozatos jogviszonyt vártak el.

Igazából az esti gimi is azért van kitalálva hogy tudjon az ember dolgozni mellette.Én részmunkaidőben dolgoztam de akár teljes munkaidőben is megoldható a leérettségizés.

2021. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!