Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen jól fizető szakmák...

Milyen jól fizető szakmák vannak, amikhez nem szükséges matek, fizika, kémia?

Figyelt kérdés

A fent említett 3 tantárgyon kívül mindenből hozom a 4-5-ös átlagot, biológiából nagyon jó vagyok, abból emelt érettségim lesz, illetve angolból is.

Egyetem, vagy külön képzés, nekem mindegy


2021. márc. 19. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Katonatiszt, rendőrtiszt, mentőtiszt, orvos, agrár mérnök, ügyvéd, angol tanár, idegenvezető, politikai megfigyelő, informatikus (ide kell egy kis matek), jogász, gyógypedagógus,
2021. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Orvoshoz kell kémia nem? Meg az agrár mérnökhöz szerintem matek is.
2021. márc. 19. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Rendőr
2021. márc. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a műszaki és gazdasági végzettségek ugrottak a matek miatt, egészségügyi képzések amikkel mondjuk magán praxis már elég jól fizet azok meg a kémiai miatt. Bármilyen szakot is végzel el mellette jó ha nagyon ráfekszel a nyelvekre. Legalább 2 jó lenne ha menne. Egy kevésbé keresttt papírral a nyelvtudás az amivel értékes tud lenni az ember. Persze ott a tanári meg pár egyéb társadalmilag értékes szakma ami mondjuk sajnos pont anyagilag nincs megbecsülve.
2021. márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!