Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemény a sajószentpéteri...

Vélemény a sajószentpéteri esti iskoláról? 11.es vagyok, szakgimibe járok. Tényleg beszámítják az éveimet? Ha augusztusban jelentkezem akkor lerakhatom az utolsó évet ott vagy ott újra kell járnom a 11.et?

Figyelt kérdés
És még a kérdéshez írom. Ott is kötelező az orvosi igazolás ha nem veszek részt az órán?

2021. márc. 20. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megvan a befejezett 11. osztályod, akkor nyugodtan mehetsz estin 12.-be.

Én másik esti suliba jártam, nem kértek igazolást, itt már tényleg a “magadnak tanulsz” elven folytak a dolgok.

Ugye pont azért jó az esti, mert mellette tudsz menni dolgozni, ilyenek..(ha meg pont akkor dolgozol, mikor suli is van, nyilván nem tudsz két helyen lenni, de igazolást sem tudsz kérni :D )

2021. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!