Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgáz vagy építészmérnök...

Közgáz vagy építészmérnök diplomával jobbak a lehetőségek?

Figyelt kérdés

- fizetés

- elhelyezkedés

Stb.



2021. márc. 21. 05:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az építészmérnök sose volt valami tuti.
2021. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Pontosabban mire gondolsz?

Ugye az épitészmörnök egy adott szak, de a "közgáz" alatt rengeteg szakot értünk.

2021. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban nincsenek igazán megbecsülve a mérnökök, és a felfogás is elég elmaradott. Egy komolyabb gazdász szak sztem általánosságban jelenleg jobb lehet.
2021. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gazdálkodási és menedzsment szakra gondoltam gazdaságin belül.
2021. márc. 21. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, gazdálkodás és menedzsmenten végeznek a legtöbben az országban. Szerintem egy alkalmazott közgazdaságtan szakkal sokkal jobb lehetőségeid lehetnek. Az persze nehezebb, de ha opció lenne az épitészmérnök is, akkor az is menne.
2021. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

(igazából jobban szeretem az egzaktabb, logikusabb dolgokat, emiatt kicsit tartok a közgáztól)

2021. márc. 21. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki egy közgázt el tud végezni, nem biztos,hogy van olyan okos, hogy egy építészmérnökit is el tudna végezni, még építőmérnökit sem igen.
2021. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es gondolom te épitész és közgazdasági diplomával is rendelkezel.. :D


Ez egyetemi szint, nincs olyan, hogy okos meg nem okos :D. Csak valaki ehhez ért és valaki meg ahhoz. Ha most azt mondod, hogy a mérnöki szak = okos, akkor megnézném, hogy hány mérnök hallgató tudna lediplomázni orvosi, jogi stb.. szakokon. Vagy most mi számít okosságnak?


És nem érint ez engem, mert én informatikai szakon vagyok, csak annyira hülyeség összehasonlítani a szakokat ilyen módon.

2021. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 7-es valszeg arra gondolt, hogy a közgáz seggelős szak (a jogival és részben az orvosival is együtt), a mérnöki szakok az informatikával együtt pedig logikát, saját gondolkozást és józan paraszti észt is kívánnak. Míg ezek nélkül egy mérnöki szakon vért izzadna valaki, addig a seggelős szakok többnyire elegendő tanulással és kitartással elvégezhetők.
2021. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!