Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan "szerezhetnénk" jogvisz...

Hogyan "szerezhetnénk" jogviszonyt?

Figyelt kérdés
Januárban végeznék a szakommal, és szeptemberben kezdeném a következőt. Hogyan "szerezhetnék" jogviszonyt a köztes időszakra diákmunka miatt? Iratkozzak be valami random szakra keresztfélévre? Ahhoz viszont ha jól tudom, kell emelt érettségi és az nekem nincsen. Vagy nem kell, ha már nem első szakomat csinálom? Vagy OKJ-s képzés? De oda meg be kell járni.

2021. márc. 21. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresztfélév tudtommal mindig fizetősen indul.

Esetleg, ha a TB vagy hasonló miatt kellene a jogviszony akkor tudom ajánlani a munkaügyis képzéseket.

2021. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Diákmunka miatt, írtam is. Nem gond, ha fizetős. Fizetek inkább 300 rugót, ha cserébe megkereshetek egy millát. :D
2021. márc. 21. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lehet keresztfelvételin FOSZK-ra jelentkezni, akkor menj arra. Oda nem kell emelt (ha jól tudom)
2021. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!