Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanítóképzőben, levelezőn van...

Tanítóképzőben, levelezőn van testnevelés?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Sárospatakon van és nagyon kemény, de hol nincs? Én nagyon béna tesis vagyok, meg se próbáljam?
2010. aug. 19. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Levelezőn tesi? EZt nem mondod komolyan?! Jesszum. Most elképzeltem a közel 80kg-os rokonomat.Levelezőn jár tanitóképzőbe. Szerintem nem lehet olyan komoly ott a ttesi.vagy kéretsz házidokitól felmentést pl gerinc bántalmak miatt..
2010. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van mindenhol, de nem kemény. Az alkamassági vizsgán kicsit kell futni, bukfencelni, végigsétálni a gerendán, gimnasztikázni. Ilyesmi. Nagyon ritka akinek nem sikerül.
2010. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajna tényleg van a levelezőn is:(A felvételi biztosan nem nehéz, de utána érdekelne, mert extra béna vagyok.
2010. aug. 19. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Utána sem gáz, kb. mint a középiskolás tesiórák.
2010. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mennyien cinkelnek a tesi miatt?? nem is értem. ennyire ne legyél már lúzer. nyilván nem olimpiai talajgyakorlatot várnak el!
2010. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!