Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumok ahol nem tanítanak...

Gimnáziumok ahol nem tanítanak matekot?

Figyelt kérdés
Ahol nem tesznek a matekra nagy hangsúlyt, vagy egyáltalán nem tanítanak matekot
2021. márc. 25. 11:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen iskola biztos nincs, mindenhol van mind a 4 éven keresztül matek középszinten, mivel kötelező érettségi tantárgy. Ha valaki fakultációra vagy matematika tagozatra megy, az magasabb szinten tanulja, de ettől függetlenül mindenhol van matek és mindenkinek le kell érettségizni belőle, kivéve, ha valaki diszkalkuliás, de ennek pontosan nem tudom mi a menete, mármint hogy ők mi alól vannak pontosan felmentve.
2021. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Matek mindenhol van, mint leírták és mivel érettségi tantárgy egy normális gimnazium szerintem megpróbál rendesen felkészíteni belőle, így ha gimibe készülsz, készülj arra is, hogy matekezni kell. Esetleg a gyengébb középsulikban tudom elképzelni, hogy tényleg csak a minimumot próbálják beleverni a gyerekbe és csak a témához kapcsolódó könnyebb feladatokkal foglalkoznak.
2021. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!