Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi vagy főiskolai...

Milyen egyetemi vagy főiskolai szakra lenne érdemes mennem?

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni és szeretem az idegen nyelveket. Magát az irodalmat és magyart annyira nem kedvelem, de lehet hogy csak azért, mert borzasztó tanárom van.

Szeretek írni is, van pár elkezdett könyvem, amit magam szórakoztatása miatt írok, de az egyik barátom szerint akinek megmutattam, nagyon jók.

Eddig angolt és németet tanultam, de gondolkozok a francián vagy a spanyolon.

Még bőven van időm dönteni, de aggaszt hogy nincsen semmilyen jövőképem ezekkel kapcsolatban.



2021. márc. 28. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így első körben az anglisztika/germanisztika meg bármelyik ilyen szak ugrott be. Jó lehetőségek vannak ezzel a diplomával és elég chill. Nézz szét a felvi-n valamelyik szimpatikus egyetem BTK képzései közt, hátha felkelti az érdeklődésed. Amennyiben nem, úgy van jó pár más szak is, ahol a nyelvtudás előnyös és szintén humán vonalon mozog a képzés.
2021. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!