Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a kereskedelem és...

Szerintetek a kereskedelem és marketing szak marketing- kommunikáció (reklám) szakirány mellé mit lenne érdemes még elvégeznem, hogyha azt szeretném, hogy egy "ütős" végzettségem legyen?

Figyelt kérdés

Legalábbis olyan amivel nem csak munkát találok, de meg is tudok belőle élni. Már rendelkezem egy reklámgrafikusi végzettséggel! És mindenképp szeretnék még valamit tanulni!


Oltást nem kérek.


2010. aug. 19. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem oltásképp akarom, de ha már benne vagy a dologban, és már a nagy része meg is van, akkor már igencsak neked lehet a legjobb rálátásod a dologra, h akkor még mit lenne érdemes. Sztem.
2010. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy úgy tudom manapság az e-kereskedelem egyre felkapottabb lesz, és sztem hasznos is mellé, az eddig tanult dolgaid.
2010. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!