Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki szomatopeda...

Van itt olyan, aki szomatopedagógiát tanul/akként dolgozik?☺️

Figyelt kérdés
Érdekelnének személyes vélemények a szakkal és a szakmával kapcsolatban🤗

2021. ápr. 5. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok többet, mint te én jövőre érettségizek és szintén gyp-re készülök elsősorban szomato-tanak szakra és úgy hallottam, hogy anatómia szempontjából elég nehéz, de szerintem, ha bioszból megvannak az alapok az emberi testet illetően, főleg az idegrendszer, szabályozás akkor ez igazából fősulin csak részletesebb lesz. 🙂
2021. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én szomaton vagyok a Bárczin. Hát az anatómiai része baromi húzós, érdemes hozzá megvenni az atlaszokat, ami kb egy vagyon.

Ettől függetlenül nagyon szeretem és a másik szakirányom csak azért van, mert kötelező :D

2021. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Mi a másik szakirányod? 🙂
2021. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Tanakos vagyok.

Szerintem ott az oktatók túl nagyra értékelik a szakirányt. Úgy tesznek, mintha más nem lenne.

Sokkal több a vizsga, mint szomaton. És persze irreálisan sok a tanulni való.

2021. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az Auti-szomato szakpárra mondták hogy az a legnehezebb (bár még nem tudok saját véleményt mondani, tavasszal érettségizek)

Valószínűleg először tanárit fogok csinálni és utána ebben a formában gyp.

És igazából annyi a lényeg, hogy mindenki óvna a szomatotól, de engem ez a 2 szakirány érdekel a legjobban. Persze munka mellett semmi sem lesz egyszerű, de majd kiderül.

2021. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nehéz a szomato, de szerintem nagyon megéri. Az oktatók amúgy nagyon segítőkészek, nem úgy, mint tanakon.
2021. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez jól hangzik.

Köszönöm!😁

2021. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!