Szerintetek az igazgató engedni fogja?

Figyelt kérdés
Balaton környékén dolgoztam egy panzióban. A szállásom is ott volt mert nem ide valósi vagyok. Heti két nap szabadnapom volt, hogy suliba tudjak menni. Estire jártam Veszprémbe. Kedd és a szerdai nap kellett csak órákra járnom. Miután jött a vírus a munkahelyem elvesztettem. Kerestem állást a közelben, de nem tudtam. Mivel online oktatás jött be így ez a dolog megmentett. Ezért haza költöztem ami 250kmre van Veszprémtől és találtam is munkát. 3 műszakban vagyok. Ha minden igaz április 19től újra lesz suli. Viszont én nem tudnék bejárni 250kmre. Anyagilag sem tudnám megengendi magamnak. Szerintetek engedni fogja az igazgatóm, hogy esetleg online tudjam megirni a dolgozatokat?
2021. ápr. 5. 23:27
 1/4 anonim válasza:
21%
Nálunk nem engedik mivel jelen kell lenni az órákon hogy jegyezz meg valamit. De ez mindenhol más, az igazgatótól függ a dolog de szerintem meg fogja engedni
2021. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Necces, de nem lehetetlen.

Ha nincs sok hiányzásod, valószínűleg szemet fog felette húnyni. Érdemes lenne már most írni neki ezzel kapcsolatban.

2021. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén szólva én nagyon valószínűtlennek találom.
2021. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Még nem is biztos, hogy visszamentek, várj még ezzel. Szerintem simán van esély, hogy a középiskolákat, egyetemeket, felnőtt képzőket már nem állítják vissza.
2021. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!