Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a tapasztalatai azoknak,...

Mik a tapasztalatai azoknak, akik sikeresen elvégezték az Újratervezés Program keretében támogatott informatikai képzések valamelyikét? Sikerült önerőből elhelyezkedniük? Azt kapták a tanfolyamtól, amire számítottak?

Figyelt kérdés
A kérdés nem a 8 hetes online alapozó képzésre vonatkozik, hanem az azt követő, össszesen 1000 fős kerettel indított Java-programozó, Webfejlesztő-frontend, Tesztelő és Üzemeltető tanfolyamokra. Az is írjon, aki kiszállt, és emiatt kénytelen volt megtéríteni a tanfolyam árát.

2021. ápr. 18. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Elvégeztem a képzést. Első helyen frontend fejlesztőt jelöltem meg, de csak a második helyen megjelölt szoftvertesztelő képzésre vettek fel. Elhelyezkedni még nem próbáltam vele, ugyanis a képesítő vizsga még hátra van. Kicsit csúszott a járvány miatt. Elvileg lesznek még 2 hónapos ráépülő képzések. Ha arra is felvesznek, akkor előbb azt végzem el, és utána próbálok majd állást keresni. De az is lehet, hogy az eredeti végzettségemnek megfelelő munkát keresek.

Nálunk nem volt nagy lemorzsolódás. A csoportomból csak ketten hagyták ott a képzést még az elején. Arról nincs infóm, hogy vissza kellett-e fizetniük időarányosan, amennyit elvégeztek. Azon kívül mindenkinek sikerült a sulis záróvizsga. Kemény volt a tanfolyam, de hasznos és jónak tűnő tudást adott. A mentorok nagyon rendesek és segítőkészek voltak.

2021. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Újabb állami informatikai képzést terveznek

[link]

2021. júl. 15. 16:20
 3/6 anonim válasza:
0%
Amire nem lehet jelentkeznii. csodás...
2021. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
3-as miért ne lehetne jelentkezni? 2 ismerősöm is jelentkezett rá, amikor meghirdették. Legfeljebb ha már betelt a 10ezer fős limit. Nem tudom, hogy a jelentkezés sorrendje számít, vagy lesz előszűrés.
2021. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem fogsz tudni elhelyezkedni vele. Ez a pénzbeszedésről szól, semmi másról.
2021. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Sokan már el is helyezkedtek vele. Nem az alaptanfolyammal, az csak alapozás. Utána viszont szakmát adó képzések vannak, amik nagyon keresettek a munkaerőpiacon.
2021. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!