Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok ajánlott irodalmat...

Hol találok ajánlott irodalmat (pszichológia)?

Figyelt kérdés
Pszichológia szakon szeretnék majd továbbtanulni.
2021. ápr. 21. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt nem kapsz választ, akkor S.Oszkár FB csoportban kérdezd meg, ki tanul pszichón és milyen irodalmakat szoktak kérni az oktatók.
2021. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem vannak pszichológiai órám az egyetemen, ha úgy jó neked, akkor este felé küldök párat, csak most gyakorlati órám lesz.
2021. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami kellett: Atkinson: Pszichologia, Cole-Fejlodeslelektan, Smith&Mackie-Szocialpszichologia, es van meg egy 3 kotetes Altalanos lelektan es egy nagy, kek Szemelyiseglelektan cimu konyv, ami a kotelezo irodalom. De sokkal erdekesebb pl. Orvos Toth Noemi-Orokolt sors, vagy barmi Jungtol. Ami meg kell, a matematikai statisztika konyv (Vargha Andras vagy Takacs Szabolcs) de szerintem ezeket meg hagyd. :D Szoktak meg ajanlani pl. a Delphi orokoseit, ez tobb targynal elokerult ajanlottkent. Ami meg engem nagyon erdekelt az elejen, azok az esettanulmanyok voltak, ezt eleg googleba beirni, es magyarul is vannak erdekes tortenetek ilyen teren. :)
2021. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekel minden persze, nekem is van pszichológia tantárgyam, de nálunk könyv sincs egészségügyi szakközépben, elvileg érettségi utánniaknak nem rendelhetnek..
2021. ápr. 21. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Atkinson könyvvel kezd, avval elleszel egy darabig.
2021. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!