Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki jelentkezett már át...

Valaki jelentkezett már át bármelyik egyetemről a Semmelweisre?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlott, mi volt a feltétele, illetve milyen munkarendről és finanszírozási formáról, és szakról milyenre kerültél?


előre is köszi :))



2021. ápr. 21. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindent ki kellett kérnem a saját egyetememtől, magamnak kellett bemenni a tárgyleírásokért és megírni a kreditátviteli kérelmeim, minden más adatomat hozzácsatolva és a kérelmem (amin minden félév átlaga rajta van)

Nálam csak nappalis volt, de ettől függetlenül nappalisra kellett jelentkezni, ha nekem van részidős, akkor talán jelentkezhetsz arra, de erről érdemes a to-t megkérdezni.

Államis voltam és államisra vettek át mert voltak még bőven féléveim, de ha esetleg nem államira vennének át, akkor ha nem iratkozol be, folytathatod a régi helyeden.

Gyógytornászról gyógytornászra. Nekem még annyi volt a különlegességem, hogy beadtam a következő évfolyamra és az előtte lévőre is, biztos ami biztos, az egyikre csak átvesznek alapon😄

2021. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszii, és nem kérték hogy legyen meg annyi pontszámod amennyit ott követeltek pl előző éven? Vagy tanulmányi átlag minimum nem volt? Illetve a korábbi egyetemedre hány évet jártál mikor úgy döntöttél hogy átjelentkezel?
2021. ápr. 22. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt a pontszámot kellett ráírnom amennyit elértem, nem kértek úgy mást, de nekem ez csak kettővel volt az övéktől. Minimum átlag biztos van, de nekem az is 4.5 felett volt.. Amikor megtudtam hogy csak 2 pont kellett volna, hogy felvegyenek, már akkor tudtam hogy csak azért megyek a második helyemre, hogy átjelentkezzek😅 2 teljesített félév kellett az átjelentkezéshez, tehát első félév után elkezdtem összeszedni a cuccokat és második félévkor 3 hét alatt levizsgáztam mindenből és beadtam az ájelentkezést.
2021. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!