Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki hogyan készül az írásbeli...

Ki hogyan készül az írásbeli érettségire most, hogy nem lesz szóbeli ? Mennyit tanultok rá, ha esetleg tanultok rá? Illetve van olyan, aki nem tanul?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 20:51
 1/3 palfydanka ***** válasza:
100%
Szia! Én magyar erettsegire nem igazán keszulok, nem nagyon látom értelmet. Csak régebbi erettsegiket írok illetve novellát és szövegeket. Matekon külön tanarhoz járok, a mateking és a korrepeta oldal segítségével probalok felkészülni. Illetve most megy a matek maraton, azon is reszt veszek. Toribol emeltezek, így arra fektetem a legnagyobb hangsúlyt. Ujratanulok/ismétlek mindenr, erettsegiket és esszéket írok. Az otodik targyam francia, abból őszintén meg nem igazán keszultem vsak feladatokat oldottam, de azok nem lettek rosszak:) és te?☺️
2021. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképpen készülök, mint ahogyan te is. Magyarra nem készülök, mert az jól megy (2 próbaérettségit írtunk, mindegyik jól sikerült), matekra, törire és idegen nyelvre viszont nagy figyelmet fordítok, ezekben picit gyengébb vagyok, matekból sajnos nem volt lehetőségem külön tanárhoz járni, így maradt tehát az internet, törire pedig fogalmakat/évszámokat tanulok + a tételeket olvasgatom. Nálam is alap a régi érettségi feladatok kitöltése.
2021. ápr. 21. 22:34
 3/3 anonim válasza:
100%
Én minden tárgyból a 2020-as érettségi feladatait kezdtem kitöltögetni. Van egy ismerősöm, aki nagyon jó matekból, így abban ő segít felkészülni. Több energiát nem igazán fektetek bele, bár tudom jól, hogy nem ártana, mert egyik tantárgy sem az erősségem. Informatikát választottam még, attól egyáltalán nem parázok.
2021. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!