Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan erdőmérnöki szakról...

Osztatlan erdőmérnöki szakról mit gondoltok? Hol lehet vele elhelyezkedni, mekkora esélyekkel és milyen a fizetés?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2021. ápr. 23. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Látom sajnos senki nem válaszolt, pedig engem is érdekelt volna.
2021. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően aki a médiában meg hasonló helyeken felvázolt mérnöki fizetéseket el szeretné érni az sajnos a nagy hazai iparágakat pl: agrár és építőipar elkerüli. Saját véleményem szerint sajnos. Vannak jóval jobb iparágak ahol megbecsülik az embert. Ezen felül az erdő mérnöki állások egy része kihalás alapján szállhat át másra elgondolásom szerint. Legalábbis ismerek egy kettőt aki teljesen másban dolgozik. Persze az iskolákban ezeket gondolom nem igen híresztelik. Persze nem akarlak befolyásolni ez a saját véleményem ami nem is biztos, hogy száz százalékig hibátlan.
2021. ápr. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként most a Felvidék.hu szak leírások végzés utáni kilátások fülben található statisztika szerinti kezdő fizetést összehasonlítottam más mérnök szakmákéval. Megteheted te is. Ez félig meddig alátámasztja amit írtam.
2021. ápr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!