Mekkora a hiány belőle?

Figyelt kérdés

Az lenne hogy felsorolok tanári szakok közül meg kellene válaszolni mekkora a hiány belőlük 1-5-ig. Az egy óriási hiány, az 5 szinte lehetetlen vele elhelyezkedni. Lehet teljesen feleslegesnek tartjátok, de nekem sokat segít. Mivel Történelem-földrajz szakos tanár akarok lenni, és feltérképezném mekkora a hiány a legfontosabb tanári szakokból.


Ezekre vagyok kíváncsi:

Kémia, fizika, matek, földrajz, rajz, német, angol, töri, biosz, tesi, etika, magyar nyelv-és irodalom, hittan, ének-zene. Nagyjából tisztában vagyok hogy a nyelv, term.tud, reál szakok keresettebbek, csak kíváncsi vagyok erre. Egyébként ha kérhetek úgy írjatok, hogy oszlopban felsorolva a tantárgy, és mellé az értékelés. Valamint inkább középiskolai tapasztalatokra van szükségem.



2021. ápr. 30. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen a kémia, fizika, matek, amiből leginkább hiány van. Sőt, ezekből hatalmas hiány van.
2021. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MDaniel98 ***** válasza:
100%
A nyelvek se rosszak, de amilyen mértékben öregszik a pedagógustársadalom, és amennyire nem jelentkezik senki ezekre (okkal), sztem lassan semmivel se lesz elhelyezkedési problémád
2021. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ment a + pont.
2021. máj. 3. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Reál tantárgyak azok, amiknél hiány van tanár ügyileg.
2021. jún. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiány az reál szakos tanárok esetében egyre komolyabb. Persze a közszférás bértábla szerinti fizetés 25 éves korodra 130 ezres fizetést biztosít. Szóval nyomós oka van ennek. Reál érdeklődéssel egyre kevesebben mennek tanárnak. Ennyiből sok helyen már egy garzont sem tudsz bérelni és akkor már kajára sem maradt.
2021. jún. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!