Ha elvégzek egy fegyver technikumot akkor hova mehetek még tovább tanulni?

Figyelt kérdés
ha elvégzem a fegyver technikumot utána hova mehetek utána tovább tanulni? vagy érdemesebb egyből dolgozni mennem miután elvégeztem?

#továbbtanulás #fegyver technikum
2021. máj. 1. 13:03
 1/7 A kérdező kommentje:
ha tudtok olyan sulit ahova ez után felvesznek kérlek mondjátok el melyik az
2021. máj. 1. 13:03
 2/7 anonim válasza:
Mi az a fegyver technikum? A technikum mar valami alapra epul. Fegyverkovacs vagy?
2021. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok benne biztos hogy ezt tényleg így hívják. csak így jegyeztem meg. de egyébként a Dianába járok Fegyverműszerész technikus nappali tagozatra
2021. máj. 1. 13:11
 4/7 anonim válasza:
Gondolom utana mar csak mestervizsgat lehet tenni ... de ahhoz kell a gyakorlat, tehat igen menj el utana dolgozni. Aztan tedd le a mestervizsgat is ha eljon az ideje.
2021. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szakmai (és pénzügyi) értelemben sokra akarod vinni mindenféleképpen tanulj nyelveket is!
2021. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

4+

Idokozben megismerkedhetnel a vadaszattal, megismerhetned a fegyvereket hasznalok igenyeivel es utana gyarthatnal vadaszpuskakat a vadaszok igenyei szerint.

2021. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha leérettségizett akkor bárhová mehetsz utána, ahol érettségi a feltétel. Mi érdekel? Egyetem, Pl erdészeti vagy egy másik szakmára gondolsz? Ha nem akarsz egyetemre menni vagy másik szakmát tanulni akkor persze jobb elkezdeni dolgozni.
2021. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!