Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia, biosz, vagy fizika,...

Kémia, biosz, vagy fizika, esetleg infó könnyebb középszinten?

Figyelt kérdés
Érettségim van már, pluszban egy 68%-os föci emeltem, földtudományi, vagy kertészmérnöki szak a célom, ahol a földrajz emelt mellett bármely felsorolt 3-at elfogadják, még az infót is középszinten. Mindenki azt mondja, ahogy gondolom, középszinten egyik se nehéz, de teljesen tanácstalan vagyok, melyikből kellene menni. Suliban kb 3-as voltam mindenből, igaz, nem is tanultam, csak a dolgozatokra valamit, tehát elég kopár a tudásom. Jövőre, májusban tervezek kiegészítőzni valamelyikből.
2021. máj. 1. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a biológiát javaslom, mert a növények az mégiscsak biológia, valamint szerintem az a legegyszerűbb is.
2021. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miből vagy jó. Ha egyikből se különösebben, akkor a kémiát és a fizikát semmiképp se javasolnám. A középszintű biosz és infó egyik se nehéz annyira ha tanulsz rá valamennyit.
2021. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak az informatikáról tudok nyilatkozni:

A Word-ben és (szerintem) a PowerPoint-ban is kb. minden készen meg van adva a feladat megoldásához, csak tudni kell hol van. Szóval az írásbeli pontszámnak a fele szinte ingyen van, ha eleget gyakorolsz.

A többi logika kérdése, viszont itt van szóbeli amire szerintem elég unalmas az anyag. De nem mondanám túl nehéznek

2021. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A közép kémiát és fizikát nem ajánlom, könnyen pontot veszítesz, és a kémia két szintje (tehát az emelt és közép) között nincs nagy különbség a tananyagban.


A bioszban sok az ökológia és a növénytan, de nem annyira vészes, ahogy az infó érettségi sem, ha tényleg készülsz és koncentrálsz, bár a szóbeli tételek elég unalmasak és tanulósak.

2021. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Napi 1-1.5 óra készülés elegendő lehet? Infón gondolkozom erőteljesen. Egy 65%-al is megbékülnék, az említett tárgyak közül, de nyilván minél jobbat szeretnék. Szóval ja, lehet az info lesz. Fizika, kémia akkor kilőve. Amúgy igen, most nézem a követelményt, a nyelvet is elfogadják. Bár sose voltam nyelvekből jó.
2021. máj. 1. 21:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!