Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biosszal milyen szakra...

Emelt biosszal milyen szakra tudok tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Emelt bioszt vettem fel faktnak, és én eddig egy olyan állást szerettem volna amit mostmár nem szeretnék.

Viszont a bioszt nagyon szeretem.

Se matek,kémia,fizika nem jöhet szóba nálam, ezek a tantárgyakat egyszerűen nem szeretem.

Milyen állásokhoz, egyetemi szakhoz lenne jó a bioszom?


2021. máj. 3. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ápolás és betegellátás, bár egy kis biokémia abban is van, és farmakológia is, de itt van a legkevesebb kémia.


Vagy a másik lehetőség a biológus szak, biológia tanári szak. Sajnos a biológia-kémia kéz a kézben jár.


Esetleg mehetsz biológiával pszichológusnak is.

2021. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan szak, amiben hangyányi kémia ne lenne.

Én anno belekezdtem a mentőápolói OKJ-ba ugyanezt remélve, hogy csak bioszt tanulok majd de hatalmasat csalódtam amikor a gyógyszerekről 200 oldal kemény kémiát kellett benyalni.

Ott is hagytam a francba.

2021. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Földrajz nem érdekel esetleg mellette?
2021. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!