Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az elmúlt éveket átnézve nem...

Az elmúlt éveket átnézve nem igazán volt még pótfelvételin államilag támogatott nappali/levelező FOSZ. Van bármi esélye hogy idén lesz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
A pótfelvételi mindig fizetős.
2021. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint a FOSZ képzések?
2021. máj. 4. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Azok is.
2021. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg még mik? Mert elnézve a tavalyi pótfelvételit, egy csomó képzés indult államilag támogatott formában is, csak FOSZ-ok nem.
2021. máj. 4. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Pótfelvételivel nem lehet államilag támogatott helyekre bekerülni. Minden képzés, amit pótfelvételiben indítanak fizetős.
2021. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oh, jó tudni! Akkor itt az államilag támogatott képzések csak kamuk voltak, igaz?

[link]

[link]

[link]

[link]

Csak pár példa a sok közül.


A covid óta ez megváltozott, vannak államilag támogatott helyek meghirdetve a pótfelvételin is. Ha nekem nem hiszel, itt a bizonyíték.


Azt elfelejtettem odaírni, hogy remélhetőleg olyanok válaszoljanak már, akik nem 2010-es adatokkal a fejükben randalíroznak mint Marika néni a boltban a banyatankkal. Köszi!

2021. máj. 4. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért jóval kevesebb a lehetőség. De nem értem, te is utána tudtál nézni. Akkor mi a kérdés? Amúgy senki se előrelátó, attól függ, mennyi embert vesznek fel az általános eljárásban.
2021. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDD


"Van bármi esélye hogy IDÉN lesz?"

meanwhile, egy válaszoló azt mondja soha nem is volt.

Belinkelem neki a tavalyévi pontszámokat ami bizonyítja, volt.


Másik random ide írja, hogy ha utána tudtam nézni, akkor mi a kérdés :DDDDDDDDD



TEhát azt mondod, ha utána tudtam nézni a TAVALYI adatoknak, akkor nem érted miért kérdezek az IDEI lehetőségekről? Ezigen:D Egyre több magyar ennyire analfabéta vagy csak ezen az oldalon tisztelnek meg a marhák?

2021. máj. 5. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes, hogy olyan ember marház itt, aztán közben nem is érti, hogy működik a felvételi eljárás, ami önmagában nem lenne baj, csak ezzel a hatalmas nagy bunkósággal már annál inkább. Szánalmas vagy!
2021. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!