Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 37 évesen (nő)már késő lenne...

37 évesen (nő)már késő lenne egyetemre menni? Már nagyobbak a gyerekek és szeretnék még tanulni valami piacképes dolgot azt még nem tudom hogy mit egyenlőre. Szívesen hallanék saját storyt olyanoktól aki később tanult...

Figyelt kérdés

#Tanulás felnőtt korban
2021. máj. 7. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3 szakomból kettőt levelezőn végeztem. 50+ emberek is voltak. Mondjuk senkinek nem az első diplomája volt, de ha neked az lenne, akkor sincs semmi. 37 vagy, 41 évesen elvégzed, még mindig van 25 éved dolgozni benne. Szerintem megéri.
2021. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni szerintem soha nem késő. Van, akinek rögtön az érettségi után érkezik el ez, másoknak később. Barátnőm anyja nagyon korán szült és kb 9-10.-esek lehettünk, amikor beiratkozott egyetemre. Azóta diplomás, neki teljes mértékben megérte. Azt tanulta, amiről tudta, hogy szeretné, mert volt már annyi önismerete és élettapasztalata.
2021. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!