Nagyon gyenge gazdasági egyetem, ahova nem kell a matek és csak alacsony érettségi pont szám szükséges?

Figyelt kérdés

Kettes érettségitt tervezek, matek nélkül. (Felmentésem van)


Csak a lényeg,h meglegyen ez a diplomám.


2021. máj. 7. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nincs olyan gazdasági egyetem, ahová nem kell a matek. Az első évben meg kell tanulni deriválni és integrálni, ha felmentéssel kettes érettségit tervezel, akkor ki fogsz bukni első évben.
2021. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Gazdasági egyetem, ahova nem kell matek? :DD
2021. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
na, megint itt van egy, az értelmiségi-szekta által beetetett kölyök, aki tanulhatna valami értelmeset is, lehetne hasznos és szükséges tagja a társadalomnak, de inkább beáll százezredik felesleges kis diplomásnak, aki nem jó semmire, de van csilivili papírja.
2021. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha lesz olyan orvosi egyetem ahová nem kell biológia akkor lesz olyan gazdasági egyetem ahová nem kell matek. :)
2021. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
de hogy a kérdésre is válaszoljak, menj veszprémbe valami szakra, apám ott óraadó matekból, a múltkor már nekem adta oda a feladatlapot tesztelni, hogy tényleg ő ad túl nehéz példákat, vagy a csoport hülye, két összeadás, egy szorzás és az a felkiáltójeles művelet nézett rám a papírról (nem, én se vagyok nagy matekzseni, de ötös lett...:/)
2021. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
HR vagy kommunikáció szakokat nézegess.
2021. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 ahhoz tényleg nem kell?
2021. máj. 7. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis nem kell, a HR tele van gazdaságmatematikával és statisztikával, pénzügytannal, számvitellel, stb... végig kell matekozni


A kommunikáció szakon tényleg nincs matek. Mondjuk más se nagyon.

2021. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe diszkalkuliásként (én nem lettem felmentve, de többletidőt kaptam az érettségin) megértem, hogy ki akarod kerülni a matekot. Azt viszont nem, hogy ezt egy olyan szakon, aminek az alapja a matek. De komolyan, ennyi erővel matematikusokra vonatkozóan is feltehetted volna a kérdést.

Menj nyelvszakokra, humán szakos (magyar, történelem, nyelvek) tanári képzésre, ha mindenképp kell a diploma. Egy perc matek sincs ezeken.

2021. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!