Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EFEB Műköröm építő okj?

EFEB Műköröm építő okj?

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata az EFEB kézápoló és műköröm építő tanfolyamával kapcsolatban?

Úgy tudom ,hogy nem tudni még mi lesz az Okj-vel,ezért gondoltam hogy elvégzem ezt,viszont csak tanúsítványt ad. Tudok ezzel saját vállalkozást indítani/elhelyezkedni vagy csak lesz egy papírom ,hogy elvégeztem ,de sokra nem megyek vele?


2021. máj. 9. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Meglesz a papírod, de nem indíthatsz vele vállalkozást. Van már az OKJ-nak utódja, minimum 2 éves képzés minden szakma (feltéve, ha van érettségit), technikumi körülmények között.

[link]

Ezen az oldalon bővebben tudsz tájékozódni, esetleg a lakhelyedhez közeli iskolát keresni, akikkel felveheted a kapcsolatot.

2021. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)


Ezt írják a leírásnál:


“A megszerzett bizonyítvány birtokában pedig saját szalont is nyithat, illetve már működő szépészeti üzletekben is elhelyezkedhet.,,


Akkor ez ezek szerint kamu?

2021. máj. 11. 17:07
 3/3 Csele Kitti ***** válasza:
Amit az EFEB-nél el lehet végezni az még OKJ-s bizit ad. Onnan tudom, hogy a a barátnőm is oda jár, még ő is gyorsan el akarta végezni a tanfolyamot.
2021. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!