Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen suli kell ahhoz, hogy...

Milyen suli kell ahhoz, hogy riporter legyek?

Figyelt kérdés
Már a gimnáziumban is próbálkoztam egy csomó mindennel. Mondjuk tv riporter nem akartam lenni, rádióriporter szerettem volna lenni, mert úgy érzem, hogy ilyen nagy hatással tudok lenni az emberekre, nagy a karizmám. A tévében több minden kell, tehát ott az arcot veszik és én úgy érzem, hogy a rádióban jobban ki lehet ezt teljesíteni. Gondolkodtam azon is, hogy színész legyek, és érzem is, hogy jobb is lennénk mint nagyon sokan, akik ma színészek. De végülis most ez van, tehát most ezt csinálom, ezt a keszthelyit. 26/F

2021. máj. 15. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide Keszthely?
2021. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!