Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van abban az esetben, ha a...

Mi van abban az esetben, ha a konzulens nem fogadta el a szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Most adtam le a szakdolgozatom, melyet az utolsó egy hónapban kezdtem el írni. Úgy gondolom, hogy nem is lett rossz, de a konzulens visszadobta. Az indok az volt, hogy nem konzultáltam vele, ezért nem adott előzetes jóváhagyást. A felkéréskor viszont ő mondta, hogyha nem készül el előtte hónapban, akkor nem fogja megnézni, emiatt is nem küldtem el... Plusz semmilyen tájékoztatást nem közölt a fél év alatt.

Erre van valamilyen megoldás vagy mindenképpen bukok fél évet?



2021. máj. 16. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem buktál félévet, megkapod az abszolutóriumot, csak a szakdolgozatodat nem tudod most leadni és emiatt most nem tudsz államvizsgázni. Őszre szerintem válassz másik témavezetőt, mert ez kötsög.
2021. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Igen, teljesen kivagyok emiatt most. Szerettem volna továbbmenni ezen az irányon.. Emelt érettségit is tettem pedig közben gyakorlatra jártam minden egyes nap és utána még a szakdolgozatot is írnom kellett. Erre tessék. Az a baj sajnos, hogy nem nagyon van más, aki témában jártas konzulens. Szomorú, az meg pláne, hogy nem vagyok egyedül.
2021. máj. 16. 22:53
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekem úgy tűnik, korrekt volt, előre megmondta, mikorra várja el, hogy át tudja nézni. Illetve ezt is illik folyamatosan. Azt ne várd el, hogy úgy adja a nevét hozzá, hogy nincs ideje átnézni, föleg hogy neked se marad idő a javításokra.

Igen, ezt már csak a következő félévben tudod leadni. Bocs, de ezt te szúrtad el.

2021. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én aláírom azt is, hogy én is hibáztam. De sajnos ennyi monden nem megy egyszerre. Nem könnyű egyszerre a napi 8 órás gyakorlat és a tanulás is. Plusz a cég, akiről írtam a dolgozatom csak most tudodott anyagot küldeni.
2021. máj. 16. 22:59
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Mikorra kell beadni egyébként? Nyomtatva, vagy csak digitálisan?
2021. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a határidő és csak online kellett feltölteni.
2021. máj. 16. 23:05
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha a konzulens belsős, és nem akarsz vele összeveszni, akkor azt javaslom, hogy írj neki egy bocsánatkérő levelet, hivatkozz a sok munkádra, és hogy megcsúsztál az anyaggyűjtéssel, és biztosítsd, hogy ősszel fogsz hozzá konzultációra járni. Feküdj alá teljesen és nyalj be neki tövig. Sajnos ez a legjobb megoldás.
2021. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Már bocs, de akkor így teljesen természetes, hogy visszadobta. Utolsó pillanatban töltötted fel, úgy, hogy nem is látta...

Azt hittem, van még egy heted legalább. Akkor ha jól benyalsz (már bocs a kifejezésért), talán rá lehetett volna venni, hogy átnézte, bár a javítás, újra átnézés akkor is neccesen fért volna bele.

De így? Mégis, mire számítottál?

2021. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából mar teljesen mindegy, azért sem küldtem el neki, mert előre lefektette, hogy önállóan kell dolgozni, mivel sok diákot vállalt el.
2021. máj. 16. 23:19
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Azért a legelején megbeszéltétek hogy mégis miről fogsz írni, mi az elképzelés? Mert habcsak így random hozzávágod hogy tessék írd alá akkor teljesen természetes hogy visszadobta.
2021. máj. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!