Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosként jól el lehet...

Állatorvosként jól el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Gazdasági vagy más agrár szakokon gondolkozom még.

2021. máj. 18. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Állat orvoként sajat praxist kell nyitni szerintem én gazdaságira mennek inkább jobban kereshetsz több a lehetőséget. Az agrárt én felejtősnek gondolom ma már
2021. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eddig hiány volt, mostmár kezdenek megtelni a helyek :/ Azért még mindig viszonylag könnyű találni olyan rendelőt, aki befogadja az embert.

Fizetés meg...hát...általában közel 6 éve kemény egyetem után kb. annyit keresel, mint egy Lidl pénztáros. Persze utána nő a fizetésed, tapasztaltabb leszel, jobban megfizetnek, de azért az jó pár év. Kiemelkedő szakembernek kell lenned(, vagy a megfelelő emberekkel kell barátkoznod), hogy komolyabb összegeket vihess haza.

Meg nem csak rendelőzni lehet (főleg nem saját praxist egyből), egyetemen is lehet oktatni, laborban is lehet dolgozni,...

2021. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!