Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire kell jól tanulni...

Mennyire kell jól tanulni általánosba ha óvónő akarok lenni? Mi fér bele?

Figyelt kérdés

Már kb 4 éves korom óta ezt akarom és meg is vannak a képességeim. Jól éneklek(voltam népdalversenyen is) , Jól olvasok és szeretek is, Írásom se ronda és furulyázni is tudok 7 éves korom óta alap szinten.(ja és NAGYON könnyen tanulok verseket stb, a magolás nekem rémegyszerű). Az lenne a kérdésem,hogy mire figyeljek oda? Milyen évvégi átlag a minimum, miből kell feltétlenül jó lennem és miben kevésbé. Milyen egy pedagógiai gimis felvételi? Tapasztalatokat is várok! :-)


UI:Nem kellenek a ,, Szerintem ne legyél óvónéni " válaszok!



2021. máj. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Érdemben a kérdésedre nem tudok válaszolni. DE a tanulás nem egyenlő a magolással. Ne keverd össze a kettőt!
2021. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a magyarra fektess hangsúlyt, az lesz leginkább a fontos az éneklés mellett.
2021. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

Tudom a magolás egy más téma. De néha az is kell. Sokszor jobb ha egy spontán gyorsteszt előtt nagyjábol bemagolom a dolgokat tanulás és értelmezés mellett. 2. Köszi!

De most leginkább a jegyekre lennék kiváncsi. Mi az ideális a türhető?

2021. máj. 18. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Óvodapedagógus szakra felvin 280pontos ponthatárt ír. Annyit kb nevetve összelehet szedni. Ne sresszeld túl
2021. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Arra viszont figyelj hogy a magyart vagy az angolt gimiben úgy tanuld hogy 12. osztályban emeltezni tudjál belőle, mert egy emelt érettségi kötelező egy alapképzésnél. (én az angolt ajánlom, ha tudsz már most angol szinkronnal de magyar felirattal sorozatozni, de mások is remélhetőleg válaszolnak majd most)
2021. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. máj. 19. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!