Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre tanuljak tovább ha csak...

Merre tanuljak tovább ha csak az érdekel, hogy minél több pénzt keressek (legálisan), lehetőleg vállalkozóként?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 01:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
A kommentekből tökéletesen látszik hogy miért tart itt az ország 😂 havi 500 nem sok pénz főleg ha nem hitelt akarsz hitelre halmozni, ha szeretsz utazni (nem hovathba meg a Balatonra) szereted a szépet és a jó kocsikat, havi 1-2 millió amiből kényelmesen lehet élni hitel mentesen (attól függ) és higgyétek el nem értéktelenedik el a pénz, ezt csak a szegény emberek mondjak meg azok akik nem akarnak feljebb lépni! De ebben az országban a havi nettó 200-al megelégszenek, a mamahotellel és a 20 éves kocsival, de nem baj mert ez pont jól jön az ország vezetőinek hiszen nekünk a sz*r is jó és az alsó középkategória
2021. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyen ház 6,300,000,000 Ft.


Én ennek kb. 1/6-ával már boldogan tudnék élni, de sokkal alatta nincs értelme a vergődésnek...


500,000 forintos fizetés mellett egy fele ilyen házat 525 ÉV !!! megvásárolni, de az infláció miatt még sokkal de sokkal több is.


Régebben úgy terveztem, hogy minimalista életet fogok élni, a hedonista élvezetekről teljesen lemondva, értéket teremtve...

De azóta rájöttem, hogy az érték szubjektív és ha az akinek adsz semmibe veszi, akkor annyit is ér.

Például nem véletlen, hogy az orvosok is külföldre mennek a több pénz után, vagy legrosszabb esetben is próbálnak magán praxist kialakítani.

Semmibe sem veszi a társadalom a munkájukat, senki nem hálás érte...


Én már nem akarok senkiket semmit nyújtani. Azt akarom már csak hogy jól éljek, legyen 1-2 ember az életemben akivel kölcsönösen szeretjük egymást, például feleség és gyerek... És ennyi.


Az, hogy halálra gürcölöm magam egy tudományos eredmény miatt, totálisan értelmetlen...

2021. máj. 21. 17:55
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

Informatika?


Nem kell profinak lenned, elég csak koncepcionálisan érteni a dolgokat és magad mellé beszervezni a profikat és szó szerint bármit elérhetsz.


Vagy már az is jó ha kölséghatékonyan, azaz önmagad megépíted a protitípust adott appnak vagy hardver + szofver terméknek amivel akarsz foglalkozni, jönnek a befektetők és már sínen is vagy.


Vállalkozónak nem egyetemen kell tanulni, de talán informatikával kapcsolatban a legegyszerűbb vállalkozást indítani úgy hogy szinte végtelen lehetőséged van.


Akár nagyon unalmas kategórizáló szoftverekkel is kereshetsz milliókat vagy megalkothatod a következő facebookot.

2021. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
Ahhoz hogy vállalkozó legyél józan paraszti ész kell, nem diploma sőt mèg érettségit sem igényel.
2021. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem inkább száll vissza a földre :)
2021. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
*szállj, bocs
2021. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!