Szerintetek ezzel lehet fejlődni (ember)rajzolás terén?

Figyelt kérdés
Ha már kész rajzok átrajzolásával kezdjük? Rámragadhat az anatómia, megtanulhatom, fejlődhetek így? Vagy időpocsékolás?

2021. máj. 21. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, a rád ragadhat elég hülyén hangzik, de igen, van haszna, főleg, ha minél többször csinálod.
2021. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne kész rajzokat rajzolj át, hanem rendes képeket, lehetőleg meztelen emberekről. Próbáld meg körvonalazni az izmokat, stb.


Ha tudsz angolul, youtube-on fent egy egy "Proko Anatomy" nevű hasznos kis sorozat, ami pont az emberrajzolásra hivatott megtanítani téged - minden részhez van "házi feladat", hogy ne csak nézd, de gyakorold is.

2021. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jóp hangzik!


Ha azt próbáltam meg, hogy egy 3ds modellt háromszögekre és kockákra szeparáltam és az alapján próbáltam testet rajzolni. Habár a méretezések inkonzisztensek voltak, minden a helyén volt

2021. máj. 21. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Az átrajzolást hogy érted? Hogy új layert nyitsz, és átrajzolod vonalról vonalra? Mert akkor nem. Ha nézed, és úgy rajzolod, akkor igen.

De attól, hogy másik kategóriába teszed, még ugyanazok fognak neked válaszolni, mint a korábbi kérdéseidre.

2021. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értettem.


Ezt nem értem. Ez az első ilyen kérdésem 😅

2021. máj. 21. 20:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz, hogy átrakták közoktatás kategóriába? Mert azt nem én csináltam
2021. máj. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!