Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiával érdemes lenne...

Biológiával érdemes lenne foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Lassan döntenem kellene hova menjek tovább és a biosz érdekel a legjobban ezért biológia alapszakra mennék. De bizonytalan vagyok mert sokan mondják hogy nem lehet belőle megélni stb. Biológusokat kérdezném hogy milyen lehetőségek vannak, meg milyen szakirányokba lehet menni? Elsősorban a Debreceni vagy az elte érdekelne de természetesen akármelyik vélemény hasznos lenne.

2021. máj. 22. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
[link] , Biontech elnöke milliárdos lett a koronavírus vakcinájával. Szóval megéri, ha van egy kis gógyid.
2021. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A biontech elnöke onkológus orvos nem biológus
2021. máj. 22. 20:47
 3/5 anonim válasza:

En SZTE-n vagyok jelenleg vegzos Msc-s.

Nalunk neurobiologia, okologia (es szupraindividualus biologia) , molekularis biologia, bioinfornatika es nivenybiologia szakiranyok vannak msc-n.

2021. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, most másra hallgatsz, de komolyan? Ha ez érdekel, akkor csináld, vágj bele. Nincs annál rosszabb, amikor olyannal kell foglalkozni, amit a kis micsodádra se kívánsz, akkor se, ha rövidtávon úgy érzed, anyagilag rendben vagy. Nem minden a pénz, hiába szajkózzák mindenhol.
2021. máj. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mindenképpen vágj bele! Ne hallgass másokra.. Igen, lehet, hogy nem vár akkora anyagi biztonság, mint más szakmák esetén, de ha tényleg ezt szeretnéd csinálni, akkor ez ne legyen szempont. Hiszen bármibe is vágnál bele, nem lenne az igazi, nem tudnád szívvel-lélekkel csinálni. Hidd el, én is pont így vagyok, a biológiát választottam most, ősztől erre a szakra járok, ha minden jól megy, és igen, én is úgy értesültem, hogy nem fogok vele csilliárdokat keresni, és próbálom tervezni a lehetőségeket már most, hogy mellette lehessen majd valami kiegészítő keresetem is... De ennek ellenére belevágok, mert nagyon szeretném csinálni, és próbáltam más szakot is, de nem tudtam folytatni, mert nem az volt, amire a legjobban vágyom...
2021. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!