Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérlegképes könyvelő tanfolyam...

Mérlegképes könyvelő tanfolyamot hol éri meg elvegezni?

Figyelt kérdés
Egyedul a pentanal talaltam meg a kepzest, ahol nem nez ki atveresnek. Sajnos ismerosom nincs ilyen teren, hogy megkerdezzem hova erdemes menni, pls segitsetek, ja es online oktatas formaban is meglehet tanulni, erteni a dolgokat vagy a tantermi oktatas jobb?

2021. máj. 24. 20:38
 1/8 anonim válasza:
Igen a Penta nagyon jó. Én is ott tanulok, már csak az utolsó vizsga van hátra. Távoktatásban tanulok, mert másképp nem lenne annyi szabim, hogy eljárjak. Szerintem nagyon jó. Eddig minden vizsgám 80 százalék feletti eredménnyel sikerült.
2021. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a távoktatás hogy működik? Mikor és hányszor vannak ott órák?
2021. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Sziasztok.

Én is a Pentával szemezek a Váll. mérlegképes könyvelő szakkal. Főleg, most hogy PSZÜ-vel felmentés jár. Igaz, én akkor alig tanultam, épp hogy átmentem, de egyébként érdekelt meg nagyom szerettem. Szerintetek elvégezhető, minden erőfeszítést beletéve?

2021. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
A Pentánál a távokatatás úgy működik, hogy kapsz egy hozzáférést egy internetes oldalhoz. Ott fel vannak töltve az anyagok, amiket ki is tudsz nyomtatni, hogy elolvasd. Továbbá vannak videók, amelyek elmagyarázzák az anyagot. Személyes konzultációk is vannak, de nem kötelező részt venni rajta. Az is elég, ha a videókat megnézed és a feltett anyagot elolvasod. Most a covid időszakban nem voltak személyes konzultációk, hanem facebook live előadások és ott is lehetett kérdezni élőben. A központi vizsgákra személyesen el kell menni abba a városba, amit választasz képzési helyszínnek.
2021. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen 4-es! Meg lehetett így online tanulni az anyagot? Nem volt olyan tárgy, anyag amihez jobb lett volna a jelenléti oktatás?
2021. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szívesen. Én meg tudtam zanulni, eddig minden modulzáró vizsgám elsőre sikerült. A záróvizsgáim vannak még hátra. Remélem az is sikeres lesz, arra hajtok.
2021. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, további sok sikert kívánok! :)
2021. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi :)
2021. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!