Valami jó suli Budapesten?

Figyelt kérdés

Valami jó sulit keresek Budapesten???Nem vettek fel gimibe viszont az összes barim elmegy a mostani sulimból.Jővőre hetedikbe megyek ha ez plussz infónak számít..help pls. Befogadó közösség esetleg jó menza XD

puszcsi:julcsi 😂



2021. máj. 27. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 6.osztályos vagy? 🥴

Le fognak tiltani téged, de azért írok rendes választ is:

Én a Könyves Kálmán Gimnáziumba jártam, jó suli :)

2021. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy előrrébb a 6 osztályos sulival. Ha meg akarod szivatni magad és korlátozni a lehetőségeid akkor keress 6 osztályos sulit. (Valószínűleg azért nem vettek fel, mert olyanok voltak az eredményeid, amik alapján azt mondták, hogy nem fogod bírni.) Ha 8-ban nézel sulikat sokkal több lehetőséged lesz: sima gimikbe (ahova most nem vettek fel) felvehetnek, jelentkezhetsz szakgimnáziumba (tudtommal mostmár Technikum lett az az iskola, ahol szakma+érettségi is van).
2021. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Nem gimit keresek hanem általános sulit

2021. máj. 27. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
És azt minek?
2021. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem mondtad, gimiről is írtal 🙂
2021. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ülj meg a fenekeden szerintem! Mármint komolyan. Elment az összes barátod és akkor mi van? Helyette ismered a sulit, a tanárokat, az osztálytársaidat. Az az utóbbiak nem szekálnak halálra, akkor nem érdemes váltani. Szerezz inkább új barátokat, ha átmégy másik suliba ugyanez fog történni. Sőt, ha most nem vagy szekálva, az nem garantálja, hogy egy másik suliba sem fognak. Koncentrálj a jegyeidre inkább (7.es bizi már beleszámít a felvételibe) és utána majd vállogass sulit, nagyobb is a választék.
2021. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
normális válaszokat vártam,és amúgy csak a barátaim miatt voltam a suliban.Ebben a suliban elég durván zaklatnak az osztálytársaim azért akarok elmenni.
2021. máj. 28. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha oda nem tudtál beilleszkedni mi a garancia arra, hogy a másikba fogsz?

2. Melyik kerületek jöhetnek szóba? Nem mindegy, hogy Hüvösvölgynél élőként írunk neked Soroksári sulit...

3. Tanáraid mit ajánlottak (hiszen gondolom szóba került)?

4. Szüleid támogatják ezt az agymenésed?

5. Tényleg bántanak (netes zaklatás, beszólogatás, tanárnak jelezted-e...) vagy csak túl érzékeny a lelked és beképzeled?

2021. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!